«

»

Complete Deelnemers Lijst Oliebollen Toernooi 28 December

rotak-oliebollentoernooi2

 

Het Oliebollen toernooi zit helemaal vol. Er staan zelfs nog wat personen op de reservelijst. We hebben nog 1 tafel extra weten te regelen zodat we op 15 tafels gaan spelen met 90 deelnemers in poules van 6. De diverse poules worden in 6 verschillende klassen ingedeeld met daarna kruis-en finale rondes. We zijn druk bezig met de indelingen en die zullen uiterlijk 24 december online gezet worden, hier op de website van Rotak.

In iedere klasse zijn er prijzen voor de nummers 1, 2 en 3. Daarnaast is er met dank aan Foto Boezerooij en DA Drogist Marum/Roden nog een prijspakket beschikbaar gesteld. Het zal tot het einde een verassing blijven, wie er hier mee vandoor gaat. Dank ook aan de NTTB Noord voor de aangeboden ondersteuning en Sikko Cazemier, beheerder van de Rodenburghal voor de bijdrage in het transport van de tafels. De 300 olie=en krentenbollen zullen op de dag van het toernooi gebakken worden, en zijn dus helemaal vers. 

De organisatie wenst allereerst iedereen prettige kerstdagen en tot ziens op het 2e oliebollentoernooi !

 

Volledige lijst met deelnemers oliebollentoernooi 28 december 2017:

 

Arnoud Hofman          Buitenpost        1838                       Wouter Emmens               Vries                1306                   Wouter Fokkens                Vinkhuizen       1126

Andre Folmer             Buitenpost        1734                       Linda van der Veen       Batswingers        1296                    Remco de Boer              Delta Impuls       1121

Erik Mulder                 GTTC               1662                      Damian Veenstra                DTK-70          1288                    Jan van Stee                     TALO                1103

Harry Kruizenga         Batswingers      1635                     Gert Jan Takens            Oldambt              1279                      Nuas Yonnus Abdulhasan  Buitenpost     1049

Wadse Temme             Delta Impuls   1558                      Bart Oliva                            Argus             1278                     Rafael Eljazian                    Assen            1044

Richard Roossien         Midstars         1545                      Jan Holtrop                    Batswingers        1275                      Hepko Hogewerf                TALO             1041

Frank Stolp                  Rotak               1544                     Harry Antonissen           Buitenpost          1263                     Christiaan Zoethout             ZNS               1035

Sander Derkx             Delta Impuls      1536                    Rolf van Essen              Buitenpost           1260                      Rinse Cramer                       ODI               1027

Edwin van der Wal        GTTC             1534                    Mark Hankel                   Delta Impuls        1259                     Benno Bakker                   Reflex’65          1022

Eelke Cramer               ODI                 1485                    Ido Doorn                         Recreant            1250                     Bert Bruinsma                    Ready              1019

Ahmad Alhares           (GTTC)             1468                   Johnny Nieborg                  Midstars           1231                     Sandro Santos Pereira       DTTC’78          1017

Gert Jan Huiskes          Vinkhuizen      1467                   Harry Schadlich                  Ready              1228                     Jan Zuur                            Delta Impuls     1003

Johan Bosma                Buitenpost      1431                   Henk Kuit                             ANJA              1213                      Paul Stadhouders              Reflex’65         1000

Baraa Hashem             DTTC;78         1394                    Robert Jansen                  Delta Impuls      1206                     Michel Harms                     Batswingers      991

Alex Westers                Rotak              1390                   Andy Beshara                        ZNS               1200                   Jan Zwier                          Delta Impuls        990

Frank Duijnisveld         DTK-70            1363                   Benjamin Latona               Delta Impuls       1151                    Christine Peterson             Delta Impuls      981

Cedric Oliva                Lewenborg        1359                   Shakeeb Zahir                 Buitenpost           1141                     Bart Kruyer                        Oldambt            975

Fre Jansen                  Oldambt            1358                   Matthias Dul                   Dedemsvaart        1133                     Thomas Kuziemsky              Aktief              952

Joost Mulder                Buitenpost        1337                  Lars Brands                         DTK-70            1132                      Linda Kleiker                         Vries              945

Harry Walma               DOTO              1331                   Menno de Kruif                      Rotak            1131                      Evelien Petstra                  Reflex’65            933

Jolanda Bosch            Argus                1315                  Kevin Heijnen                    Delta Impuls       1130                     Linda Gorter                           Argus             914

 

 

Abel Elzinga              Argus                 904                      Wim van de Wijngaard           Assen            840                    Hans Harkema                     Buitenpost        728

Hans Valster             Reflex’65            891                      Johan Folkertsma                  DTTC’78        818                     Harry Zuur                             ZNS                 700

Simone Paulisma     Buitenpost          878                      Remco Bosma                       Argus              809                     Harry Hogewerf                      TALO              680

Roel Nutbey             Batswingers        876                       Hans van der Wey                 ZNS               805                     Danny Pietersz                         ZNS             650

Anne Dekker            Delta Impuls       874                       Onne Bakker                          Argus             800                     Jacob Bos                            Buitenpost        595

Senno Koops           Griffioen              873                       Bert Jager                            Midstars           800                    Elton Gout                              Argus               581

Siebe Folkers                ZNS               870                       Henri Kiewiet                          Argus             788                    Ria van der Burgt                  Midstars           550

Rianne Komrij           Buitenpost          860                      Tamme Beenes                    Midstars           770                     Tryntsje van Ommen            Delta Impuls      489

Patrick Schoorel       Lewenborg         859                       Tabe Hogewerf                       Rotak             768                      Aize de Jong                        Delta Impuls      300